وبلاگ

وبلاگ رسمی کلینیک زیبایی کیان فیت

رفع قوز بینی

توسط: | برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , | Comments: 0 | اردیبهشت ۱۱ام, ۱۳۹۹

آخرین بروزرسانی این مطلب: تیر ۱۸ام, ۱۳۹۹ at ۰۷:۲۹ ب.ظ

رفع قوز بینی

رفع قوز بینی

رفع قوز بینی

امروزه افراد بسیار زیادی هستند که از شکل ظاهری بینی خود راضی نیستند و همواره به دنبال راهکارهایی مانند عمل جراحی هستند تا شکل بینی خود را تغییر دهند و مطابق با میل خود آن را تغییر دهند. رفع قوز بینی با تزریق ژل یکی از روش های زیباسازی بینی است که امروزه بسیار رواج پیدا کرده است.

به عنوان یک جایگزین جدید برای جراحی بینی (رینوپلاستی با جراحی)، عمل غیر جراحی بینی شامل تزریق مقادیر کم اسید هیالورونیک در اطراف بینی است که برای تغییر شکل بینی و ایجاد ظاهری صاف‌تر و متقارن‌تر عمل می‌کند. اگر آن چیزی که شما را ناراضی می‌کند، شکل بینی‌تان و نه اندازه‌ی آن باشد، آنگاه تزریق غیر جراحی ژل می‌تواند پاسخ مشکل شما باشد.

ژل‌ها می‌توانند به روش‌های مختلفی برای صاف کردن انحناهای بینی یا بینی عقابی یا پر کردن مناطق یا گودی‌هایی که ممکن است به صورت طبیعی یا بر اثر تصادف ایجاد شده باشند، استفاده شوند. مشکل پیش‌آمدگی نوک بینی هم می‌تواند با تزریق ژل به نوک بینی، که باعث ایجاد ظاهر بالا رفته برای آن شده و تقارن بیشتر و خطوط مشخص‌تر را نتیجه می‌دهد، حل شود.

عمل غیر جراحی بینی تقریباً فقط ده دقیقه طول می‌کشد. یک کرم بی‌حس کننده‌ی موضعی، در حدود ۲۰ دقیقه قبل از عمل اعمال می‌شود. این فرایند، کم‌هزینه‌تر از جراحی بوده و همچنین از عوارض جانبی مرتبط با آن، مانند تشکیل اسکار یا شل شدن غضروف بینی، پیش‌گیری می‌کند. این فرایند سریع و بدون درد بوده و نیاز به زمان بهبودی ندارد. نتایج آن بلافاصله ظاهر می‌شوند و می‌توانند تا یک سال باقی بمانند

 

Leave a Reply