وبلاگ

وبلاگ رسمی کلینیک زیبایی کیان فیت

اصلاح زاویه فک

اصلاح زاویه فک

توسط: | برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Comments: 4 | آوریل 25th, 2019

آخرین بروزرسانی این مطلب: نوامبر 1st, 2020 at 07:45 ب.ظ

اصلاح زاویه فک

اصلاح زاویه فک

اصلاح زاویه فکاصلاح زاویه فک

اصلاح زاویه فک  با تزریق فیلر (چربی،ژل)در قسمت پایینی صورت و گردن منجر به ایجاد خط فک خوش‌ تراش‌تر و صورتی جذاب‌تر می‌گردد.
این تزریق تنها چند دقیقه به طول می‌انجامد و معمولاً با استفاده از کرم بی‌حسی موضعی انجام می‌گیرد. تزریق‌ها باید بطور دقیق در نواحی انجام شوند که بهترین نتایج حاصل شود. پس از اتمام تزریق بیمار می‌تواند بلافاصله فعالیت‌های خود را از سر بگیرد.
نتایج تغییر شکل فک ممکن است بلافاصله ظاهر شوند و در طول روزهای پس از درمان نیز همچنان بهبود پیدا کند. احتمال دارد بیمار اندکی درد، تورم و کبودی را تجربه کند که معمولاً بعد از یک یا دو روز از بین می‌رد

مادلینگ چهره ( زاویه سازی صورت ) با تزریق چربی:

 

این روش یکی از بهترین روش های زاویه سازی صورت ( مادلینگ چهره ) است. در این روش که به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی انجام می شود، چربی های اضافه از یک قسمت بدن گرفته شده و پس از آماده سازی چربی، به نواحی از صورت که توسط پزشک مشخص شده است، تزریق می شود.

تزریق چربی هیچ گونه عارضه ای ندارد و به دلیل اینکه از بدن خود فرد گرفته شده است، با بدن او سازگار است و مشکلاتی که در تزریق ژل ممکن است بوجود آید، در تزریق چربی اتفاق نمی افتد. چربی های تزریق شده معمولا تا چندین سال ماندگاری دارند.

هر آنچه که درباره زاویه سازی صورت ( مادلینگ چهره ) ، باید بدانید

تزریق ژل یک روش غیر جراحی است. در این روش ابتدا آناتومی صورت توسط پزشک مورد بررسی قرار می گیرد و قسمت هایی که باید تزریق انجام شود، مشخص می شود.

تزریق ژل باید به میزان کافی و با دقت لازم انجام شود. با توجه به اینکه در این روش از چه نوع ژلی استفاده می شود، ماندگاری این روش بین3  تا12 ماه است.

کلینیک کیان فیت برای اصلاح زاویه فک در رشت مشاوره ی رایگان در اختیار بیماران قرار می دهد.برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر با این شماره 01333340535 تماس بگیرید.

در ضمن در مرکز کیان فیت تزریق چربی ،ژل ،بوتاکس ،پلاسما ژل و پی آر پی و کاشت نخ لیفت با تخفیفات ویژه انجام میشود.

تزریق چربی به صورت در رشت

× سلام هر سوالی دارید بفرمایید من در خدمتم