وبلاگ

وبلاگ رسمی کلینیک زیبایی کیان فیت

کلینیک کیان فیت

تزریق چربی و جوانسازی صورت

توسط: | برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Comments: 1 | نوامبر 29th, 2022

آخرین بروزرسانی این مطلب: ژانویه 26th, 2024 at 09:15 ق.ظ

 

تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت اصطلاحات مختلفی برای توصیف دارد که از آن به عنوان تزریق چربی به صورت از یک قسمت از بدن به قسمت دیگر استفاده می شود.   تمام این اصطلاحات تکنیک استفاده از چربی به عنوان یک پرکننده طبیعی برای بهبود ظاهر صورت را توصیف می کند.

 

هدف تزریق چربی به صورت جوانسازی صورت با افزایش حجم، تغییر خطوط و کاهش ظاهر چین و چروک است. به بازگرداندن پری بافت های صورت که با افزایش سن از بین رفته اند کمک می کند. همچنین نشان داده شده است که کیفیت پوست و بافت پوست را بهبود می بخشد. جوانسازی صورت با انتقال چربی معمولا در نواحی مانند گونه ها، لب ها، پلک ها، شقیقه ها سیاهی و  گودی زیر چشم و برای چین و چروک های اطراف دهان (خطوط اندوه خط خنده ) جوانسازی و پرکردن پشت دست ها جوانسازی بیکینی  استفاده می شود.

تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت با تغییر حجم و کانتور و زاویه سازی صورت را جوان می کند، اما فقط بافت ها را به حداقل می رساند یا سفت می کند. بیمارانی که شلی قابل توجه یا افتادگی پوست صورت و گردن دارند ممکن است از لیفت صورت و/یا لیفت گردن سود بیشتری ببرند. در طول مشاوره خود با جراح پلاستیک خود درباره گزینه هایی برای جوانسازی صورت که به بهترین وجه برای شما و اهداف شما مناسب است صحبت خواهید کرد.

 

چه کسانی کاندیدای مناسب برای جوانسازی صورت با تزریق چربی به صورت هستند؟

جوانسازی صورت با تزریق چربی به صورت یک گزینه عالی برای بیمارانی است که می خواهند حجم نواحی خاصی را در صورت افزایش دهند یا حجم از دست رفته با افزایش سن را بازگردانند. چربی تزریق شده در این نواحی باعث افزایش حجم و بهبود کانتور می شود تا ظاهری جوان تر داشته باشید.  تزریق چربی به صورت همچنین برای جبران حجم از دست رفته که باعث ایجاد چین و چروک و گودی می شود مفید است.

چربی های منتقل شده به خطوط عمیق لبخند، گوشه های دهان، چشم های گود شده و گونه های افتاده می تواند حجم را بازگرداند و اثرات پیری را بهبود بخشد.

در حین تزریق چربی به صورت برای جراحی جوانسازی صورت چه می شود؟

جوانسازی صورت با جراحی انتقال چربی به صورت سرپایی انجام می شود و شما در همان روز عمل به خانه خواهید رفت. جراحی تحت بی حسی موضعی انجام می شود.

 

چربی از بدن شما گرفته می شود و به ناحیه دیگری از بدن، به ویژه صورت برای جوانسازی صورت منتقل می شود. چربی از هر قسمتی از بدن شما که در آن چربی اضافی دارید گرفته می شود. رایج ترین نواحی برای گرفتن چربی شکم، پهلو ها هستند.

چربی به عنوان یک پرکننده طبیعی استفاده می شود. از بدن شما اهدا می شود و به بدن شما بازگردانده می شود بنابراین خطر انتقال یا رد بیماری وجود ندارد

 

تزریق چربی به صورت

 

مقدار معینی از چربی منتقل شده وجود دارد که ذوب می شود (به عنوان تحلیل شناخته می شود) زیرا بافت چربی به منبع خونی که در محلی که تزریق می شود بستگی دارد. با توجه به این کاهش مورد انتظار، مقدار اضافی چربی در زمان جراحی برای اصلاح بیش از حد تزریق می شود. این برای جبران تحلیلی است که رخ خواهد داد. انتظار می رود اکثریت جذب در 6 تا 8 هفته اول پس از جراحی رخ دهد. پس از این، انتظار می رود تمام حجم باقی مانده دائمی باشد.

برای برداشت (گرفتن) چربی، یک برش کوچک در نزدیکی ناحیه ای که چربی اضافی برای اهدا وجود دارد ایجاد می شود و لیپوساکشن انجام می شود.

برای انتقال (تزریق) چربی، برش کوچکی در ناحیه صورت در نزدیکی ناحیه ایجاد می شود که نیاز به حجم، کانتور و جوانسازی دارد.

چه نتایجی می توانم از جراحی انتظار داشته باشم؟

تزریق چربی می تواند با کاهش علائم قابل مشاهده پیری در صورت که ممکن است شامل خطوط عمیق زیر پلک ها و از اطراف بینی تا گوشه دهان و همچنین بهبود شکل گونه ها باشد، به جوان سازی صورت شما کمک کند. اگرچه مقداری جذب چربی وجود دارد، اما نتایج انتقال چربی دائمی است. با این حال، انتقال چربی روند پیری را متوقف نمی کند.

 

چه زمانی نتایج نهایی تزریق چربی به صورت  را مشاهده خواهم کرد؟

بهبودی پس از انتقال چربی برای جراحی جوانسازی صورت یک فرآیند تدریجی است. معمولاً برش حداقلی وجود دارد، اما مقداری کبودی و تورم وجود دارد که به طور کلی در 2 هفته پس از جراحی برطرف می شود.

× سلام هر سوالی دارید بفرمایید من در خدمتم