وبلاگ

وبلاگ رسمی کلینیک زیبایی کیان فیت

تزریق چربی رشت

توسط: | برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Comments: 0 | فوریه 3rd, 2024

آخرین بروزرسانی این مطلب: فوریه 5th, 2024 at 09:49 ق.ظ

تزریق چربی رشت

با گذشت زمان بسیاری از افـراد دچار مشکلاتی مانند ایجاد چین و چروک و کاهش حجم عادی صورت می شونـد.

با استفاده از تزریق چربی که یکی از ایـمن ترین روش های زیبایی است شما می توانید گودی زیر چشم و خط اخم را رفع کرده و لب ها، گونه ها و فرم چانه را اصلاح کنید.

ضمن این که در این روش پوستتان نیز جوانتر و کلاژن سازی فعال تر شده و از ایـن نظر که حساسیتـی برای شما ایجاد نمی کند، بسیار ایمن است.

تزریق چربی رشتتزریق چربی رشتتزریق چربی رشتمادلینگ چربی رشتتزریق چربی رشتتزریق چربی رشت

 

تزریق چربی رشت  نوعی درمان زیبایی برای پر کردن صورت و یا از بین بردن چین و چروک و جوانسازی صورت است. در این روش چربی از بدن خود فرد و از قسمت هایی مانند ران پهلو و یا شکم برداشته مي شود و چربی برداشته شده به نقاط مطلوب که قصد پر کردن و زیبا کردن آن ناحیه را داریم تزریق می شود.

این درمان از سه مرحله تشکیل می شود. گام اول لیپوساکشن ملایم و برداشتن برخی از چربی های اضافه بدن است. در مرحله دوم سلول های چربی جداسازی و پاک سازی می شوند و در نهایت در سومین مرحله ی تزریق سلول های چربی به مناطق هدف انجام می شود یکی از مزایای این درمان نیز برداشتن چربی از بدن خود فرد است. برداشتن چربی از بدن خود فرد منجر می شود که بدن واکنش آلرژیک نسبت به چربی اضاقه شده از خود نشان ندهد. در نتیجه تزریق چربی معایب سایر روش ها که منجر به واکنش حساسیتی در بدن می شوند را ندارد.

 

تزریق چربی رشتکانتوریگ صورت با چربی رشت فول فیس چربی رشت

Leave a Reply

× سلام هر سوالی دارید بفرمایید من در خدمتم