وبلاگ

وبلاگ رسمی کلینیک زیبایی کیان فیت

رفع خط لبخند در رشت

رفع خط خنده در رشت

توسط: | برچسب ها: , , , , , , , , , , | Comments: 1 | سپتامبر 21st, 2020

آخرین بروزرسانی این مطلب: دسامبر 1st, 2020 at 06:05 ب.ظ

رفع خط خنده در رشترفع خط خنده در رشت

رفع خط خنده در رشت یکی از روش های زیباسازی متداول می باشد. با توجه به اهمیت بالایی که امروزه به زیبایی ظاهری در ایران و مخصوصا در شهر رشت داده می شود، رفع خط خنده در رشت در مراکز درمانی و زیباسازی پوستی یکی از روش های پر طرفدار است.
خطوط لبخند ، که بعضی اوقات خطوط خنده نامیده می شوند ، انواع چین و چروک هایی هستند که عمدتا در اطراف کناره های دهان ایجاد می شود.

گاهی اوقات خطوط لبخند نیز می تواند در اطراف چشم شما ایجاد شود که وقتی لبخند می کنید ، بیشتر به چشم میاید. با افزایش سن ممکن است این نوع چین و چروک ها اجتناب ناپذیر باشند.

با این حال شما راه های زیادی برای خلاص شدن از آن ها دارید:

خط خنده یا فرو رفتگی زیاد در چین یا نازولبیال، یکی از اولین نشانه های پیری است. چین نازولبیال nasolabial خط خنده در اطراف بینی و دهان، در هر دو طرف صورت قرار گرفته است. همانطور که این خطوط عمیق تر می شوند، ظاهر صورت هم مسن تر می گردد. برای صاف کردن این ناحیه، گهگاه پرکننده ها را می توان مورد استفاده قرار داد. تزریق چربی یک روش جدید است که به همان اندازه ژل ها موثر است.
اگرچه درمان خط خنده با تزریق چربی کار نسبتا جدیدی است، ولی ثابت شده که بسیار موثر است. معمولا پس از یک تا سه بار انجام این روش، نتایج ماندگاری دارد بنابراین، این روش به خصوص برای کسانی که به دنبال اثرات دراز مدت و نتایج طبیعی هستند انتخاب بسیار با ارزشی به شمار می آید. رفع خط خنده در رشت یک روش بسیار کم خطر و موثر میباشد.

 

رفع خط لبخند در رشت           تزریق بوتاکس در رشت

 

چه عواملی باعث ایجاد خطوط خنده میش شوند؟

از دست دادن قابلیت ارتجاعی و یا کلاژن

پوست خشک

ژنتیک

سیگار کشیدن

آسیب خورشید

روش پر کننده های تزریقی از جمله بهترین گزینه ها برای افرادی است که میخواهند بدون جراحی از خط خنده خلاص شوند . بسیاری از آن ها از اسید هیالونوریک ساخته شده اند و  در شکافی که از دهان به بینی شما می رود تزریق می شوند. این اثرات بلافاصله قابل توجه هستند.

این مواد پر کننده تزریقی ار بار حدود 6 تا 12 ماه دوام می آورند.

روش های رفع خط خنده:

تزریق ژل

بوتاکس   جوانسازی بیکینی در رشت

تزریق چربی

کاشت نخ لیفت

× سلام هر سوالی دارید بفرمایید من در خدمتم