وبلاگ

وبلاگ رسمی کلینیک زیبایی کیان فیت

رفع خط خنده در رشت

رفع خط خنده

توسط: | برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Comments: 1 | آوریل 24th, 2019

آخرین بروزرسانی این مطلب: نوامبر 15th, 2020 at 05:53 ب.ظ

خط خندهخط خندهخط خندهخط خندهخط خنده

خط خنده یا فرو رفتگی زیاد در چین نازولبیال، یکی از اولین نشانه های پیری است. چین نازولبیال nasolabial یا خط خنده در اطراف بینی و دهان، در هر دو طرف صورت قرار گرفته است. همانطور که این خطوط عمیق تر می شوند، ظاهر صورت هم مسن تر می گردد. برای صاف کردن این ناحیه، گهگاه پرکننده ها را می توان مورد استفاده قرار داد. تزریق چربی یک روش جدید است که به همان اندازه ژل ها موثر است
اگرچه درمان خط خنده با تزریق چربی کار نسبتا جدیدی است، ولی ثابت شده که بسیار موثر است. معمولا پس از یک تا سه بار انجام این روش، نتایج ماندگاری دارد بنابراین، این روش به خصوص برای کسانی که به دنبال اثرات دراز مدت و نتایج طبیعی هستند انتخاب بسیار با ارزشی به شمار می آید.

چه عواملی سبب ایجاد خط لبخند می‌شوند؟

سالخوردگی، آفتاب‌ سوختگی و سیگار کشیدن از جمله مهم‌ترین عوامل دخیل در عمیق شدن خط خنده می‌باشند. اشعه‌ی فرابنفش (UV) خورشید رشته‌های کلاژن و الاستین پوست را تخریب می‌کند. این رشته‌ها از پوست حمایت کرده و آن را صاف نگه می‌دارند. سیگار کشیدن نیز سبب از بین رفتن این رشته‌ها می‌شود. با افزایش سن، تجمع آسیب‌های پوستی سبب دائمی‌تر شدن خط خنده خواهد شد.

سالخوردگی به تنهایی هم می‌تواند در ایجاد این خط دخیل باشد حتی بدون وجود آفتاب‌سوختگی و مصرف دخانیات. با افزایش سن، ساختار استخوان‌های گونه‌ی شما صاف شده و این باعث افتادگی پوست گونه‌ها می‌شود. علاوه بر این، فشار نیروی جاذبه در طی سال‌ها بر روی پوست و کاهش طبیعی کلاژن و الاستین خود یک دلیل قوی برای ایجاد چین و چروک، شل شدن پوست و ایجاد خط لبخند می‌باشد.

افزایش یا کاهش شدید وزن نیز می‌تواند در ایجاد خط خنده دخیل باشد. کاهش وزن ممکن است سبب شل شدن پوست به‌خصوص در صورت و گردن شود. افزایش وزن نیز می‌تواند گونه‌ها را برجسته‌تر کرده و عمق خط لبخند را افزایش دهد.

خوابیدن به پهلو می‌تواند خط خنده شما را عمیق‌تر کند ولی نیازی نیست حتماً به پشت بخوابید. در صورتی‌که خط لبخند تا این حد برای شما اهمیت دارند می‌توانید به پشت بخوابید ولی اهمیت خواب خوب در شب با داشتن پوست سالم برابر خواهد بود.

 

تزریق ژل در رشت

رفع خط خنده در رشت

 

 

 

 

× سلام هر سوالی دارید بفرمایید من در خدمتم