وبلاگ

وبلاگ رسمی کلینیک زیبایی کیان فیت

رفع گودی زیر چشم در رشت

رفع سیاهی و گودی زیر چشم با تزریق چربی

توسط: | برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Comments: 3 | آوریل 24th, 2019

آخرین بروزرسانی این مطلب: فوریه 12th, 2024 at 10:17 ق.ظ

رفع سیاهی و گودی زیر چشمسیاهی و گودی زیر چشمسیاهی و گودی زیر چشمرفع سیاهی و گودی زیر چشم با تزریق چربی   

با افزایش سن ما محل تلاقی پلک‌های پایینی و گونه‌ها فرورفته و گود می‌شود، و موجب سیاهی و گودی زیر چشم  می‌گردد. این نواحی گود شده که تحت عنوان ناودان اشکی نیز شناخته می‌شوند، اغلب به علت انعکاس نور، تیره‌تر از پوست اطراف به نظر می‌رسند. برای برخی افراد بداقبال، گودی ناودان اشکی و حلقه‌های تیره ممکن است در سنین جوانی ایجاد شوند. در صورت عدم ورزش، استرس، بیماری طولانی مدت، سوء مصرف مواد و الگوهای خواب نامناسب، این حالت ممکن است بدتر نیز بشود.تزریق چربی تنها برای ناحیه‌ی مشخصی از صورت از جمله زیر چشمان به منظور پر کردن خطوط ناودان اشکی توصیه می‌شود. این روش برای درمان سیاهی و گودی دور چشم هم موثر می باشد.

رفع گودی و سیاهی زیر  چشم

 

تزریق چربی گودی چشم

امروزه تزریق چربی به عنوان یک تکنیک بسیار جدید  برای درمان گودی زیر چشم بوده که امکان دارد از قبل در فرد وجود داشته باشد و یا حتی به دلایل مختلفی از قبیل:

  • جراحی های زیبایی چشم
  • بالا رفتن سن
  • از دست دادن مقدار زیادی وزن و …

بوجود آمده باشد.

سیاهی و گودی بوجود آمده در زیر چشم ها، یک عارضه ی شایع است که با افزایش سن در بسیاری از افراد نمایان خواهد شد. به علت از دست دادن چربی در اطراف چشم ها در کنار افتادگی گونه ها، این عارضه ایجاد می گردد. در بعضی از مواقع، این عارضه می تواند به صورت سابقه ی ژنتیکی و یا مادرزادی بوجود آید که فرد آن را به ارث می برد و در افراد جوان نیز این عارضه دیده می شود. معمولا با تزریق چربی در زیر چشم ها، می توان گودی ایجاد شده را درمان نمود و تغییرات بسیار چشم گیر و قابل توجهی در رابطه با جوان سازی صورت انجام داد.

 

تزریق چربی در رشت

 

 

کلینیک کیان فیت برای زاویه سازی صورت در رشت مشاوره ی رایگان در اختیار بیماران قرار می دهد.

برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر با این شماره 01333340535 تماس بگیرید.

در ضمن در مرکز کیان فیت تزریق چربی (صورت،بیکینی و پشت دست)،ژل ،بوتاکس ،پلاسما ژل و پی آر پی و کاشت نخ لیفت با تخفیفات ویژه انجام میشود.

× سلام هر سوالی دارید بفرمایید من در خدمتم