وبلاگ

وبلاگ رسمی کلینیک زیبایی کیان فیت

فرم دهی چانه

فرم دهی چانه

توسط: | برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Comments: 6 | آوریل 25th, 2019

آخرین بروزرسانی این مطلب: سپتامبر 26th, 2019 at 12:39 ب.ظ

فرم دهی چانهفرم دهی چانهفرم دهی چانه

 

فرم دهی چانه

فرم دهی چانه

چانه یکی از بخش های مهم در چهره افراد به شمار می آید . چانه که در قسمت یک سوم پایین صورت قرار دارد گاهی ممکن است تعادل با سایر اجزای صورت نداشته باشد . در صورتی که چانه بسیار عقب بوده و با سایر اجزای صورت هماهنگی نداشته باشد می توان از روش های مختلفی برای رفع این مشکل استفاده نمود . از جمله این روش ها جراحی چانه می باشد که به دلیل خطرات موجود در جراحی و به علت تغییرات دائمی در چانه و رضایت نداشتن از فرم آن دیگر نمی توان نتیجه را تغییر دهند و همین طور عوارض ناشی از جراحی ، تمایل به انجام آن ندارند . اما یک روش بسیار کم خطر و سریع برای رفع این مشکل فرم دهی چانه با تزریق ژل  یا چربی می باشد .

فرم مناسب چانه برای همه افراد به گونه است که لب و چانه در یک امتداد قرار گرفته باشند . در صورتی که از لب به سمت چانه خط بکشیم و چانه عقب تر از این خط باشد نشان دهنده این است که نیاز به اصلاح چانه وجود دارد .

فرم دهی چانه و صورت

فرم‌دهی چانه و صورت، از نظر زیبایی بسیار حائز اهمیت است . فاصله ‌سازی و فرم‌ دهی چانه تکنیکی است که صورت افراد را جذاب تر نشان می دهد . با افزایش سن، جاذبه بر روی عضلات صورت تأثیر گذاشته و باعث افتادگی صورت و به‌ وجود آمدن غبغب و شل شدن پوست این ناحیه می شود.

البته این تمام علت ایجاد غبغب نیست و با افزایش سن، پوست کلاژن کمتری تولید کرده و پوست صورت به مرور، قدرت کشسانی خود را از دست می دهد .

در صورت‌های زیبا، یک نسبت طلایی بین اجزای مختلف چهره وجود دارد . که دقت کردن به آن در نتیجه انجام تزریقات زیبایی بسیار مهم  می باشد .

عوارض فرم دهی چانه

فرم دهی چانه هم با استفاده از تزریق چربی و هم با استفاده از تزریق ژل قابل انجام می باشد . فرم دهی چانه که جز روش های بدون جراحی است و عوارضی به دنبال ندارد . دهی چان

روش های اصلاح فرم چانه

برای اصلاح فرم چانه و گونه روش های متعددی در دنیا وجود دارد مثل جراجی و گذاشتن پروتز چانه،جراحی فک و به جلو کشیدن خود استخوان فک اما ایمن ترین  روش استفاده از ژل های هیالورونیک اسید (Hyaluronic acid) است، به این دلیل که این ماده در بافت پوست هر نقطه بدن و در همه نژاد‌ها وجود دارد. اسید هیالورونیك فضای بین الیاف كلاژن و الاستین را پر می‌كند، آب را در پوست نگه داشته و حجم پوست را حفظ می‌كند.

زاویه دار کردن صورت و فرم دهی چانه در کلینیک زیبایی کیان فیت رشت  به منظور داشتن صورتی V شکل بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است، چرا که صورت های بادامی شکل در مقایسه با دیگر شکل های صورت جذاب تر به نظر می رسند.

× سلام هر سوالی دارید بفرمایید من در خدمتم