وبلاگ

وبلاگ رسمی کلینیک زیبایی کیان فیت

نانو فت

توسط: | برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Comments: 0 | نوامبر 15th, 2020

آخرین بروزرسانی این مطلب: ژانویه 14th, 2021 at 04:20 ب.ظ

تزریق چربی به روش نانوفت

نانوفت

نانوفت

نانوفت چیست؟؟

نانو که در تزریق چربی به روش نانوفت و میکرو فت مورد استفاده قرار گرفته می شود، در اصل چربی مایع شده (امولسیون) است که فیلتر و صافی شده است. نانو فت ها و میکرو فت ها چربی های فیلتر شده و خرد شده ای هستند که به حالت مایع درآمده اند و غلظت بالایی دارند که شامل تعداد بی شماری سلول های بنیادی است و در نحوۀ تزریق نانو فت مورد استفاده قرار می گیرد.

سلول های بنیادی در تزریق چربی به روش نانوفت و میکروفت

سلول های بنیادی سلول های بیولوژیکی متمایزی هستند که در تزریق نانوفت نقش ویژه و منحصر به فردی به عهده دارند. سلول های بنیادی در اصل در تزریق چربی به روش نانو فت و میکرو فت از طریق تقسیم های سلولی شروع به تقسیم شدن می کنند تا سلول های بنیادی بیشتری تولید شود. این سلول ها نقش مؤثر و سازنده ای در بازسازی بافت های آسیب دیدۀ بدن و به خصوص جوان سازی صورت و… به عهده دارد.

تحقیق های بالینی ای که در سال 2013 توسط دکتر تونارد و دکتر وردپل از بلژیک بر روی نحوۀ تزریق نانو فت انجام شد، نشان داده است که حدود شش ماه بعد از گذشت تزریق چربی به روش نانو فت و میکرو فت سطحی در لایه های زیر پوست ایجاد شده است و بهبود قابل توجهی در کیفیت پوست نواحی مختلف بدن قابل مشاهده است. بسیاری از متخصصان پوست و زیبایی استفاده از روش های تزریق چربی به روش نانو فت و میکرو فت برای جوان سازی صورت و دست ها را آغاز کرده اند.

جوانسازی واژن

تزریق بوتاکس در رشت

 

 

 

 

مزایای تزریق چربی به روش نانوفت

استفاده از نحوۀ تزریق نانوفت بهترین و سالم ترین روش جایگزین برای سایر درمان های سنتی و قدیمی جوان سازی و ترمیم پوست است که با عوارضی همراه بود. این روش تزریق کاملاً بی خطر، امن، سالم، مؤثر و ماندگار است و معمولاً بدن بیماران هیچ واکنشی مبنی بر آلرژی یا حساسیت به این نحوۀ تزریق نشان نخواهد داد.

در کنار همۀ این ها، فرد متناسب با هزینۀ زمانی و مالی ای که می کند، بهترین خدمات و نحوۀ تزریق نانو فت را دریافت می کند که بهداشتی و امن است و کیفیت و ماندگاری زیادی نیز دارد. نتایجی که از انجام این روش حاصل می شود به دلیل این که در آن ساختار های اصلی صورت تحریک، ترمیم و جوان سازی می شود، طولانی تر و بهتر است و ظاهر صورت یا سایر قسمت های بدن نیز که در آن ها تزریق چربی به روش نانوفت و میکرو فت انجام شده است، بسیار طبیعی و زیبا به نظر خواهد رسید. لازم به ذکر است که نتایج و ماندگاری این نحوۀ تزریق حتی تا سه سال نیز مشاهده شده است.

 

 

زاویه سازی صورت در رشت

زاویه سازی صورت

 

ژل لب

 

 

 

 

 

 

 

 

جوانسازی بیکینی در رشت

 

 

 

لیفت بدون جراحی در رشت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلینیک کیان فیت برای  تزریق چربی به روش نانوفت در رشت مشاوره ی رایگان در اختیار بیماران قرار می دهد.برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر با این شماره 01333340535 تماس بگیرید.

در ضمن در مرکز کیان فیت تزریق چربی (صورت،بیکینی و پشت دست)،ژل،بوتاکس،پلاسما ژل و پی آر پی و کاشت نخ لیفت،نانوفت با تخفیفات ویژه انجام میشود.

 

 

Leave a Reply

× سلام هر سوالی دارید بفرمایید من در خدمتم