وبلاگ

وبلاگ رسمی کلینیک زیبایی کیان فیت

کاشت ابرو

توسط: | برچسب ها: , , , , , , , , , , , | Comments: 3 | جولای 17th, 2023

آخرین بروزرسانی این مطلب: آگوست 9th, 2023 at 11:33 ق.ظ

کاشت ابرو در رشت

بسیاری از خانم‌ها تصور می‌کنند که تاتو و هاشور بهترین روش برای پر کردن ابرو ها و فرم دهی به آن‌ها است. این موضوع معمولا ناشی از عدم شناخت کافی از هریک از روش‌های زیبایی و مزیت‌ها و معایب آن است.

باید بدانید که این دو روش موقتی هستند و ظاهری طبیعی به ابروهای فرد نمی‌بخشند. رنگ تاتو و هاشور شیمیایی بوده و با موهای طبیعی ابرو تفاوت دارند. همچنین بعد از مدت کوتاهی باید برای تمدید آن اقدام شود. در هر بار تمدید نیز باید درد و زخم‌های ناشی از آن را تحمل کرده و در نهایت نیز ممکن است به نتیجه دلخواه خود نرسید. اما کاشت ابرو زیبایی دایمی به صورت هدیه میدهد

در مقابل این روش‌ها کاشت ابرو یکی از روش‌هایی است که زیبایی را به‌صورت دائمی به شما هدیه می‌دهد. در فرایند کاشت ابرو، موها از نواحی اطراف سر یا کناره‌های گوش برداشته شده و در ناحیه ابرو کاشته می شوند. به همین دلیل نتیجه‌ای کاملا نچرال و طبیعی خواهند داشت.

روش‌های مختلف کاشت ابرو تقریبا با روش‌های کاشت مو یکسان است و می‌توان آن را نوعی کاشت مو در ناحیه ابروها دانست. در این فرآیند علاوه بر موها، ارگان‌های کوچک تولیدکننده مواد موردنیاز برای رشد تار موها نیز منتقل می‌شوند. همین موضوع است که باعث می‌شود نتایج کاشت ابرو برای همیشه باقی بمانند و ابروهایی طبیعی حتی بهتر از روز اول را به شما هدیه دهند. موهای کاشته شده کاملا شبیه به موهای طبیعی هستند و رشد می‌کنند؛ بنابراین شما نیاز به اصلاح و کوتاهی ابروها بعد از کاشت خواهید داشت

 

 

کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

کاشت ابرو می‌تواند برای تمامی افرادی که تمایل دارند تا ابروهایی پرپشت و خوش حالت داشته باشند مناسب می‌باشد، به صورت کلی می‌توان گفت که ابرو کاشتن طبیعی برای افراد زیر مناسب است:

  • کسانی که به صورت مادرزادی از ابروی نازک و کم پشت برخوردارند.

  • افرادی که بنا به دلایل مختلف مانند بیماری ابروهای آن‌ها ریخته است.

  • برخی از افراد ابروهایی کم حالت یا نامتقارن دارند که می‌توانند این عمل را انجام بدهند.

  • خانم‌هایی که ابروهای خود را تاتو و یا هاشور زده‌اند و از ظاهر و حالت غیرطبیعی آن راضی نیستند.

  • افرادی که به دلیل شکستگی و یا سوختگی ابروهای خود را از دست داده‌اند کاندید مناسبی هستند

 

کاشت ابرو طبیعی در رشت

 

 

× سلام هر سوالی دارید بفرمایید من در خدمتم