وبلاگ

وبلاگ رسمی کلینیک زیبایی کیان فیت

کاشت مو شقیقه

توسط: | برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , | Comments: 0 | جولای 25th, 2023

کاشت مو شقیقه

ریزش موی جلوی سر و کناره های پیشانی یکی از اتفاقات ناخوشایند اما شایع است. این مسئله هم در زنان هم در مردان دیده می شود و می تواند درجات متفاوتی داشته باشد. ریزش موی شقیقه می تواند به صورت ارثی باشد اما محیط نیز در آن اثر گذار است و می تواند سرعت ریزش مو و شدت آن را تحت تاثیر قرار دهد.

"</p

کاشت مو شقیقه

ریزش موی شقیقه ها معمولا در دهه دوم زندگی آغاز می شود و می تواند تا طاسی کامل سر پیش روی کند. معمولا توصیه می شود در ابتدای شروع ریزش و کم پشت شدن موها در ناحیه شقیقه برای کاشت مو اقدام نکنید. حداقل سنی که برای کاشت مو توصیه می شود. 21 سال است و کاشت مو پیش از آن مانعی ندارد

 

کاشت مو اگر به درستی انجام شده باشد و از نظر آناتومیک مشکلی برای کاشت وجود نداشته باشد موی کاشته شده هرگز نمی ریزد. اما اگر دارای الگوی طاسی سر و ژنتیک ریزش مو باشید لازم است بعد از حدود 7 یا 8 سال مجدد برای کاشت مو اقدام نمایید. این مسئله به دلیل ریزش مو های سایر نواحی سر و کم پشت شدن مجدد موهاست. در این حالت روی سر قسمت های از موی کاشته شده و قسمت های کم و پشت و تازه ریخته وجود دارد که اصلا ظاهر مطلوبی ندارد. توصیه می شود زمانی که ریزش مو به اندازه مشخصی پیشرفت کرد برای کاشت مو اقدام نمایید.

درباره کاشت ابرو بخوانید.

 

کاشت ابرو رشت

 

چه کسانی کاندید مناسب کاشت موی شقیقه نیستند؟

ریزش موی شقیقه برای زنان و مردان آزار دهنده و ناخوشایند است و به دنبال راهکار های مختلفی برای درمان آن هستند. عقب نشینی و ریزش موهای جلوسر یکی از متدوال ترین الگو های ریزش مو درخانم هاست که ممکن است فرق سر را نیز فرا بگیرد. اگر الگوی ریزش مو طاسی کامل سر باشد. متاسفانه کاشت مو نیز نمی تواند موثر باشد. درباره رفع گودی و سیاهی زیر چشم  بخوانید.

 

بهترین مرکز کاشت مو رشت

در این مقاله درباره تزریق چربی صورت بیشتر بخوانید

Leave a Reply

× سلام هر سوالی دارید بفرمایید من در خدمتم